X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
جایی برای تنهایی
داستان عاشقانه. پند اموز . حکیمانه . خنده دار- عاطفی- شعر- قصار-حرف -
پنج‌شنبه 22 آبان‌ماه سال 1393 :: 05:40 ب.ظ ::  نویسنده : مهیار
سلام. من همون تاریکی در روز هستم. تا جای ک خودم اطلاع دارم من یکی از بندگان خداوند هستم !!!!!!!!!!!!

شما میل خودتون می باشد!!!!!!!!!!!!!!!!!! من فقط نظر شخصی و دید خود را بیان کردم می توانید ارزشی قائل نشوید و پاسخ ندهید !!!!!! مگه هر شخصی ک وب شما را باز می کند و از مطالب شما استفاده می کند شما او را میشناسید و سریع آمار اشخاص بازدید کننده را چک می کنید و بدست می آورید!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟در ضمن برخوردتون بر خلاف ذوق هنری تون جالب نبود دور از اخلاق یک شاعر می باشد !!!!!!!!!!!!!!ب هر حال متاسفم بابت برخورد عجیبتون. اما وب زیبایی دارید.


متاسفم برای شما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تا جایی ک خودمو می شناسم فکر نمی کنم من شما رو بشناسم !!!!!!!!!!!!!!؟ شاید شما منو بشناسید و من خودم خبر ندارم!!!!!!!!!!!!!!
لحن بیان و طریقه سخن گفتن تون با اشخاص جالب نیست !!!!!!!!!!!
شایدم لحن من بدباشد ک شما رنجیدید از نظر من و فقط با من نوعی این گونه سخن گفتید!!!!!!!!!
خب چون استقبال و برخورد امروزی و اجتماعی نداشتید شاید دگر ب وب شما سر نزنم !!!!!!!!!! اما در طی این چند روز ک وب شما را سرزدم خ استفاده کردم در وب بی نظیر تون


خلاصلا گذشته از این برخوردتون، بابت وب زیباتون متشکرم.
اما طی این 3 سال که به وب های متنوع سر میزنم اولین صاحب وبی هستید که دیدم اینجوری با بازدید کننده هاش برخورد میکنه !!!!!!!!!!! البته تا اونجا که دیدم با همه خوب بودید!!!!!!!!!!!!!!!! شاید نظر منو بد برداشت کردید و ناراحت شدید !!!!!!!!!!!!! البته انسان هرچندهم که ناراحت شود فکر نمی کنم درست باشد با بیان صحبتش خودش را زیر سوال ببرد!!!!!!!!!!!!
شاید دیگر بخاطر بیانتون به وب تون سرنزنم اما دلم برای وبتون تنگ می شود چون چیزای خیلی جالبی دارد ، وب خیلییییییییییییییییی زیبایی دارید . موفق باشید.


. اما پاسخ من :


خانوم یا اقای تاریکی در روز سلام  فکر کنم دختر باشید چون قهر کردید من چند بار از شما خواستم خودتونو معرفی کنید اما شما بدون توجه به درخواست من خواستید معمایی با ماجرا برخورد کنید من اصولا از معمایی که بیشتر از 1 هفته ذهنمو درگیر کنه خوشم نمیاد اما شما ماهاست که دارید به این بازی ادامه میدهید مطمئنا هیچ بلاگ نویسی نمیخواد که بازدید کننده هاش و از دست بده اما شما با این رفتارتون منو مجبور به این کار کردید اگه از وبلاگم ایرادی میگرفتید یا از نوشته ها مشکلی نبود اما شما مستقیما از من ایراد گرفتید و گفتید نمیدانم به چه امیدی زنده هستی دوباره بهتون میگم شما حق ندارید در مورد ادمها تصمیم بگیرید مسلما من هم برخوردم با چنین بازدیدکنندگانی عوض خواهد شد با اینکه نمیخوام کسی از دستم نارات باشه اما من هم خواهش میکنم دیگه به بلاگ من سر نزنید وبلاگ زیبا خیلی هست تازه اگه وبلاگ بنده زیبا باشه که خودم اصلا اینجور نمیبینم یه دوستی بود به اسم تاریک روشن میومدن از شعرام ایراد میگیرفتن و من صمیمانه ازشون تشکر کردم و خیلی از مشکلات وزنی شعرهام درست شد ازشون هم بی نهایت سپاس گزارم مثل ایشون زیاد هست  من انتقاد پذیر هستم اما دوست داشتم شما که در مورد من نظر میدهید هم انتقاد پذیر باشی شما نه ایمیل دارید نه اسمتون ومیگید میای تخریب میکنید و بدون رد پا میروید بیرون  من متاسفم واسه این رفتارتون به قول یه فیلمی اخلاقتو خوب کن

درباره وبلاگ


موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد...
نویسندگان
آمار وبلاگ
امکانات جانبی